Křesťanská církev Cesta života

Konference mládeže - Nová generace 2010

Název této konference mě přivedl k zamyšlení. Patřím já do nové generace nebo má nová generace povstat?

Osum lidí nás ve čtvrtek 28.1.2010 odpoledne odjíždělo z podzemních garáží v Mercury do Brna. Náš Táta v Nebi nám dal hezké počasí a suché silnice. Měli jsme moc dobrý čas v autě. Já jsem byla plná očekávání toho, co pro mě má Bůh připravené.

Věděla jsem, že je na takových místech přítomný, jedná a chce něco dělat v životě lidí.

Úvodní čtvrteční Slovo bylo o tom, co chceme během těch tří dnů nalézt a uchopit ve svém životě. Bylo to Boží povolání pro náš život. To je něco, co člověk musí ve svém životě chytit, aby věděl, kam směřuje, jakým směrem půjde a jaké věci má ve svém životě dělat.

Tohle naplňuje náš život, ať už přijdou jakékoliv těžkosti, a víme, že je to důvod proč děláme určité věci ve svém životě, a že je to naše práce tady na zemi.

Abychom mohli v plnosti uchopit to, co pro nás Bůh měl připravené, vedl Duch Svatý páteční den ve znamení očištění našeho srdce před Bohem a upřímnosti před Ním.

Následující den jsme směřovali k tomu, jak je důležité znát naše povolání a jak ho uchopit. Celou tu dobu k nám Bůh mluvil, ať už jsme chodili na různé semináře, workshopy nebo jenom odpočívali.

Alespoň ve mně se něco kousek po kousku měnilo a Bůh ke mně mluvil víc, než jsem si možná uvědomovala. V sobotu večer přišla výzva, abychom upevnili své povolání a dostali pomazání a požehnání k němu. Vidět tolik mladých lidí, kteří touží a žízní po Bohu, bylo nádherné.

Bůh dává povstat nové generaci, která bude pracovat na Jeho díle, které má připravené.

Já jsem se na konferenci setkala s Bohem a poznala Ho úplně novým způsobem. Změnilo to mé vnímání Jeho samotného.
On je dobrý Táta v Nebi, který má pro nás dobré a velké věci. Prožila jsem tam takovou Boží přítomnost, že jsem se jenom smála, křičela k Němu a chválila Jeho jméno. Nemám slov k tomu, jak velikou milost mi dal.

Je tak velký a vím, že On touží vidět náš národ, jak povstane a bude chválit Jeho jméno a Jeho velikost. On připravuje svůj lid. Bylo tak úžasné vidět, jak Duch Svatý vedl celou konferenci.

Nedělní shromáždění, na kterém kázal Werner Oder, dokončilo v úplnosti mládežnickou konferenci. Byl v nás zapálen oheň Ducha Svatého, který, jak je psáno, nezhasínejme.
Přijala jsem, že už nepatřím sama sobě, ale Kristu Ježíši a svůj zrak směřuji k Němu.

Neboť zapomínaje na to, co je za mnou upřena k tomu, co je přede mnou, běžím k cíli, abych získala nebeskou cenu, jíž je Boží povolání v Kristu Ježíši (Fil. 3, 13-14).Foto z konference a info >>>Novinky

2024-06-28

2024-04-20
Festival UNITED CITY v Českých Budějovicích 20.4.2024
Více info o festivalu, kapelách, workshopech... zde >>


Do 29.2.24 využijte v předprodeji zvýhodněnou cenu za vstupenku.

2022-12-14

2022-10-18

2021-10-05

2010-12-19

Aktuální nahrávka "Tys naučil mé srdce bít" je zdarma k dispozici zde >>

2008-09-18
Zpěvník s aktuálními texty
zde 1. část
zde 2. část
zde 3. část
zde 4. část.Milost & Pravda

Zde je k dispozici ke stažení, nejnovější číslo měsíčníku
Milost & Pravda
duben 2019
PDF 5,0 MB

 

© 2007-2008 Cesta života, Design a systém © 2007-2008 Inspiration
Publikování nebo další šíření obsahu nebo jakýchkoliv jeho částí je bez písemného souhlasu vlastníků práv zakázáno.