Křesťanská církev Cesta života

Obleč celou výstroj – pak bojuj.

Vláďa K.:
Bedra opásaná pravdou
Ve sportovním světě se ví, že v boji je největší zátěž na bedra. Takoví ti ramenatí svalovci štíhlí v pase toho v bedrech moc neustojí. Potřebuješ být silný a pevný v bedrech. Opásej se v bedrech pravdou.
Pravdou, že ty víš, kde jsi v Kristu – vysoko nad každou mocností.

Pancíř spravedlnosti
Je třeba žít svatý život. Ne, že se díváš na to, co nemáš, děláš, co nemáš, a pak se oklepeš...a jdeš do církve na ten duchovní boj.
Můžeme říct: „Satane, nic na mě nemáš!“? Přibližujme se tomu Božímu životu 24 hodin denně.
Protože jestli nechceme obětovat svůj čas, život,...pak nečekejme Boží moc ve svém životě. Jestli si žiješ po svém, těžko se můžeš postavit proti duchovním světovládcům.

Obutí připravenosti kázat evangelium
Ochota a připravenost jít. To je záležitost církve. Jestli vezmeš iniciativu a ďábel se musí před tebou začít bránit, máš půl boje vyhráno.
To je princip v bojových sportech. Když vezmeš iniciativu, máš navrch nad soupeřem...je snadnější ho pak porazit.

Štít víry
Důležitější než to, co vidíš, je víra Božímu slovu. Vezmi si štít proti těm šípům, které říkají: „Nedožiješ se... Zchudneš...“ Postav se těm šípům: „Boží slovo říká, že...“

Přilba spasení
Co je pod přilbou? Hlava a mozek.
Nedovol mozku převzít vedení. Nevstřebává to, co jde do srdce. Vnímá jen to, co mu přinášejí smysly. Hlídej, co se k němu dostává skrze tvé oči, uši...

Meč ducha
Boží slovo oživené Duchem svatým je mocné zahnat satana. Zasahuje mu bolestivé rány. Ale aby mělo slovo moc, musí za ním být Duch svatý!

Neustále se modlete v duchu...
Jestli chceš účinně bojovat, musíš mít CELOU ZBROJ. (Od 3.5.11 se každé úterý od 19:00- 20:00 koná modlitební za město.)Pepa Š.:


A já si ve svém duchu řekl – NE! To nechci.
Několik dní na to, když jsme přijeli na shromáždění do Prachatic, jsem během chvály „Je dokonáno“ byl uzdravený.
A mohl bych pokračovat, jak Bůh zachránil život mé dcery. Nebo když jsem se převrátil s traktorem a nic se mi nestalo... Jen jsem cítil Boží přítomnost.

Kája S.:


Bible říká, že ďábel obchází jako lev řvoucí...To ale není důvod, proč bychom se měli bát. Ten verš pokračuje – jemu odpírejte, buďte silní ve víře. To je to, co mi v hlavě zní už několik dní. Neustále to mám na srdci – nebojte se!

To je jedna z hlavních zbraní ďábla, že nás vystraší. Že nás přesvědčí o tom – když se budete modlit, nebude to fungovat...radši se nemodlete za nikoho. Radši se do ničeho nepouštěj...Bububu.
Chodí dokola a hledá, co by pohltil, ale my mu máme odpírat. Takže nebojte se, nebojte se, nebojte se. Buďte stateční a odvážní. A bojujme. Právě v téhle době se ukázalo, že je to boj. Je to válka. Ale jedna prohraná bitva ještě neznamená, že je prohraná celá válka nebo, že válka skončila.

Takže pojďme do toho. Vezměme si tu Boží zbroj a musíme bojovat. Jinak to nejde.
Víte, církev má být jako pluh. Má mít a bude mít široký záběr. Budou v ní specialisti na službu seniorům, profesionální muzikanti, kteří se budou zabývat hudbou... různé služby, které společně udělají ten pluh se špicí. A když někdo tuhle církev uvidí, bude muset říct – Bůh určitě existuje, jinak to není možné.

Když přijela královna ze Sáby za Šalomounem, tak to, co ji dostalo, bylo, jak má všechno krásně vyrobeno, jak u něho funguje chvála, jak vypadá chrám i jeho dům...musela jen říct – s vámi je určitě Hospodin, jinak to není možné. Věřím, že na církvi může být něco takového.

Když lidi uvidí evangelizaci, vaši službu, chválu, nástěnky..., že se jich Bůh dotkne.Irenka S.:
Takže se nebojme, oblečme si celou Boží výstroj a bojujme společně ten dobrý boj víry.

Novinky

2024-06-28

2024-04-20
Festival UNITED CITY v Českých Budějovicích 20.4.2024
Více info o festivalu, kapelách, workshopech... zde >>


Do 29.2.24 využijte v předprodeji zvýhodněnou cenu za vstupenku.

2022-12-14

2022-10-18

2021-10-05

2010-12-19

Aktuální nahrávka "Tys naučil mé srdce bít" je zdarma k dispozici zde >>

2008-09-18
Zpěvník s aktuálními texty
zde 1. část
zde 2. část
zde 3. část
zde 4. část.Milost & Pravda

Zde je k dispozici ke stažení, nejnovější číslo měsíčníku
Milost & Pravda
duben 2019
PDF 5,0 MB

 

© 2007-2008 Cesta života, Design a systém © 2007-2008 Inspiration
Publikování nebo další šíření obsahu nebo jakýchkoliv jeho částí je bez písemného souhlasu vlastníků práv zakázáno.