Křesťanská církev Cesta života

Vánoční banket Český Krumlov

Poslední neděli před Vánocemi se tradičně scházíme v Českém Krumlově na Vánočním banketu. Nebylo tomu jinak ani letos a tak jsme využili tento čas, abychom se zastavili v tom předvánoční shonu a všichni společně oslavili narozeniny Ježíše.

O tom všem byla všechna následující hudební a divadelní vystoupení, která začala po společném obědě. Jídla bylo opravdu dost.
Prvními gratulanty byla chvála, která nazkoušela tři nové písně.Děti zahrály scénku o tom, že ne všechno, v co vkládají dospělí naději, vede k věčnému životu. Nejsou to ani encyklopedické znalosti, ani alkohol, ani peníze, ani krása, ani zprávy z televize, ale jen Ježíš Kristus.

Vánoční koledy a písně nám pak zahrály Natálka a Nikolka Egnerovi,Anička Kvapilová, Natálka Suchánková, Alenka Procházková, Štěpánka Wildová a Bětuška Dvořáková.Milým překvapením byla vtipná scénka dospělých s autorským textem Pavla Podhradského a Tomáše Suchánka nazvaná "Jan 3,16".
Na pomoc k obrácení floutka z města přiletěl dokonce i anděl z nebe, který měl klíč od Boha k jeho srdci a všechno s ním dobře dopadlo. „ Neboť tak Bůh miluje svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný.“

Každé dítě mělo pod stromečkem dáreček a pak se mohlo zúčastnit soutěže o nejdelšího vytrhaného hada z papíru.

Nechyběly ani soutěže pro dospělé. Ve třech disciplínách (běh přes chodbu se společnou svázanou nohou, obutí manželky a pití brčkem s hlavou dolů) zvítězili manželé Egnerovi. Gratulujeme. Ovšem vítězi v disciplíně o největší vycpané břicho jasně všechny nejvíc pobavili manželé Podhradský, kteří neváhali použít i děti soupeřů.Na závěr s naprosto dech beroucími hudebními vystoupeními předvedly své nadání rodiny Pípalovi, Daškovi a Petráškovi F+J.Všem patří velký dík za jejich odvahu a ochotu dát něco ze sebe pro pobavení druhých.

Požehnaný rok 2015, Boží moudrost a vytrvalost na cestě s Pánem přeje Štrbková Lenka

Novinky

2024-06-28

2024-04-20
Festival UNITED CITY v Českých Budějovicích 20.4.2024
Více info o festivalu, kapelách, workshopech... zde >>


Do 29.2.24 využijte v předprodeji zvýhodněnou cenu za vstupenku.

2022-12-14

2022-10-18

2021-10-05

2010-12-19

Aktuální nahrávka "Tys naučil mé srdce bít" je zdarma k dispozici zde >>

2008-09-18
Zpěvník s aktuálními texty
zde 1. část
zde 2. část
zde 3. část
zde 4. část.Milost & Pravda

Zde je k dispozici ke stažení, nejnovější číslo měsíčníku
Milost & Pravda
duben 2019
PDF 5,0 MB

 

© 2007-2008 Cesta života, Design a systém © 2007-2008 Inspiration
Publikování nebo další šíření obsahu nebo jakýchkoliv jeho částí je bez písemného souhlasu vlastníků práv zakázáno.