Křesťanská církev Cesta života

TWB tRaining Camp - den 1.

Na tohle jsme čekali poměrně dlouho. Mluvili o tom, představovali si to, plánovali a odkládali, hledali místo a plánovali a odkládali. Ale teď to tu konečně je. TWB si oddělila několik dnů času k tomu, aby pečlivě nazkoušela koncertní program. Tedy, aby to bylo přesnější, TWB si oddělila několik půldnů, protože práci za nás zatím nikdo neudělá :-)

Celé tohle několikadenní zkoušení dostalo název TWB tRaining Camp, protože původně jsme uvažovali, že si někde na vsi pronajmeme nějaký kulturák a budeme tam čtyři dny bivakovat a zkoušet. A také proto, že očekáváme na Boží déšť z nebe, které je nutnou součástí hudby co hrajeme. Jsme moc rádi a vděční, že jsme si nemuseli nikde nic pronajímat, ale že celá akce může proběhnout v nových prostorách církve Cesta života České Budějovice - tedy vlastně na domácí půdě.

Dnešní začátek TWB tRaining Campu se nesl ve znamení přípravy scény. Znamenalo to vlastně odklizení větší části nástrojů a zařízení, které se na pódiu používají v neděli, přepojení a přidání světel, sbalení aparatury v církvi v Českém Krumlově, převezení do Českých Budějovic, vyložení, smontování, zapojení. Každý se činil jak mohl, někteří dokonce bez štaflí několikrát šplhali ke světlům a vyměňovali na nich barevné filtry, aby výsledek byl co nejlepší. Pak přišlo to nejhezčí z celého toho úsilí - první najíždění světel a vypadalo to opravdu moc krásně.

Podařilo se nám zachytit několik snímků, takže si můžete v sekvenci prohlédnout co taková stavba obnáší. Jen pro vaší představu, první a poslední snímek dělá v reálném čase cca 3 hodiny.Pak jsme si jen unaveni sedli do křesel, jedli objednanou pizzu a mluvili, snili a domlouvali se na dny příští. Zítra by mělo být na řadě zvučení a jestli vše půjde dobře, tak i první hraní.

I když tedy dnes nezazněla ani nota, stálo to za to být na místě, kde se něco děje a hlavně, být tam společně. Pokud budete mít chuť a čas, přijďte strávit nějaký čas s námi na generálkový TWB tRaining Camp Koncert v sobotu 12.4. od 18.00.

Děkujeme za vaší podporu a modlitby.

Za všechny TWB (do toho počítám i techniky) vás zdraví

Karel Sedláček

Novinky

2024-06-28

2024-04-20
Festival UNITED CITY v Českých Budějovicích 20.4.2024
Více info o festivalu, kapelách, workshopech... zde >>


Do 29.2.24 využijte v předprodeji zvýhodněnou cenu za vstupenku.

2022-12-14

2022-10-18

2021-10-05

2010-12-19

Aktuální nahrávka "Tys naučil mé srdce bít" je zdarma k dispozici zde >>

2008-09-18
Zpěvník s aktuálními texty
zde 1. část
zde 2. část
zde 3. část
zde 4. část.Milost & Pravda

Zde je k dispozici ke stažení, nejnovější číslo měsíčníku
Milost & Pravda
duben 2019
PDF 5,0 MB

 

© 2007-2008 Cesta života, Design a systém © 2007-2008 Inspiration
Publikování nebo další šíření obsahu nebo jakýchkoliv jeho částí je bez písemného souhlasu vlastníků práv zakázáno.