Křesťanská církev Cesta života

TWB tRaining Camp - den 2.

Dnešní odpolední příchod na TWB tRaining Camp byl o dost radostnější než včera. Ne, že by včera vládl nějaký smutek, ale dnes už jsme přicházeli do kompletně postavené scény a nemuseli nic montovat a tahat.

Čekání na muzikanty, kteří museli zůstat déle v práci jsme si krátili studiovou prací - natáčením dvou hezky přednesených Biblických veršů. Tedy, studiová práce byla jen ta menší část čekání. Tu větší část zabralo přemlouvání počítače, aby začal komunikovat s nahrávacím zařízením, což se nakonec tak úplně nepodařilo. Ale nakonec to nevadilo, protože nad hrubou strojovou silou zvítězil člověk se svými improvizačními schopnostmi a vše se povedlo krásně natočit.

Mezitím se ještě lehce doupravovala scéna a ladila se komunikace mezi ovladacím pultem a mlhostrojem. Vzhledem k tomu, že se oba stroje zpočátku moc dokomunikovat nemohly, povedlo se nám (tedy vlastně těm strojům) nechtěně zamlžit celý prostor docela "hustě", takže jsme pak dlouho, ale nakonec úspěšně větrali.

Tak si říkám, že dneska byl den plný nedorozumění strojů se stroji. Ale co nefungovalo mezi stroji, fungovalo mezi lidmi, takže jsme se mohli pustit do ladění zvuku. Na téhle práci není moc co zajímavého popisovat, je to spíš činnost pro velmi trpělivé matematiky, kvůli tomu věčnému: "jedna - jedna, dva, tři..." :-)

Kolem sedmé bylo nazvučeno a mohli jsme se pustit do zkoušení. Ale ještě před tím, než jsme se do toho pustili, jsme na chvíli všeho nechali, shlukli se u pódia a modlili se. Za to, aby Bůh posvětil svoje dílo a použil co jen může ke svojí slávě a požehnání lidí. No a pak se každý už přesunul na své místo, zhasla se "civilní" světla a začalo se hrát. Prozatím se jen projížděly jednotlivé písně na přeskáčku, abychom si na sebe zvykli a trochu se rozehráli.

Stihli jsme toho přehrát docela dost a měli jsme poměrně dobrý dojem ze zvuku na pódiu. Přeci jen nové prostory jsou nové prostory. "Tour designérka" (to je člověk, který vše pečlivě sleduje a kontroluje, aby to hezky plynulo a pěkně do sebe zapadalo) se "Světluškou" (to je člověk co koncertuje na světla) a zvukařem (to je člověk, co to musí všechno pořád poslouchat) se neustále na něčem domlouvali a horlivě si zapisovali, takže očekávám, že nám zítra předloží plán, co je potřeba dělat jinak a lépe :-) Ale od toho přece ten TWB tRaining Camp máme.

Úplně jsem během odpoledne zapomněl pořizovat nějaké snímky, tak jen pár narychlo odfocených momentek z mobilu, na kterých můžete vidět jaké to je přímo na pódiu jehož větší část zabírá pouze bicí souprava, kde všude a jak se dá hrát, pokud máte basu na vysílačku a jak se lze učinit neviditelným (všimněte si nenápadné bytosti za mixážním pultem, který hraje dětskou hru na schovávanou :-)Zíra by nás mělo čekat postupné ladění kompletního programu, tak uvidíme.

Děkujeme všem kdo nás dnes přišli na TWB tRainning Camp navštívit, nebo se jen (i třeba nechtěně) mihli okolo a chvíli zůstali. Je to fajn, když můžeme být spolu. Jestli budete mít čas a chuť rádi se s vámi uvidíme nejpozději na TWB tRaining Camp Koncertu 12.4. od 18.00.

Děkujeme za vaší podporu a modlitby. Moc si toho vážíme.

Za všechny TWB (do toho počítám i techniky a tour designérku) vás zdraví

Karel Sedláček

Novinky

2024-06-28

2024-04-20
Festival UNITED CITY v Českých Budějovicích 20.4.2024
Více info o festivalu, kapelách, workshopech... zde >>


Do 29.2.24 využijte v předprodeji zvýhodněnou cenu za vstupenku.

2022-12-14

2022-10-18

2021-10-05

2010-12-19

Aktuální nahrávka "Tys naučil mé srdce bít" je zdarma k dispozici zde >>

2008-09-18
Zpěvník s aktuálními texty
zde 1. část
zde 2. část
zde 3. část
zde 4. část.Milost & Pravda

Zde je k dispozici ke stažení, nejnovější číslo měsíčníku
Milost & Pravda
duben 2019
PDF 5,0 MB

 

© 2007-2008 Cesta života, Design a systém © 2007-2008 Inspiration
Publikování nebo další šíření obsahu nebo jakýchkoliv jeho částí je bez písemného souhlasu vlastníků práv zakázáno.